Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa / Pokojowy

    Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    10 dni
    MISJA Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą...
Zobacz więcej ofert pracy

Pokojówka

AP UNIAPOL DEVELOPMENT
Francja
praca stacjonarna
3183 dni temu

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150.

/ Francja

Pokojówka
(Pracownik tymczasowy)

Opis stanowiska:
  • sprzątanie pokoi hotelowych  oraz sanitariatów w pokoju, w 5* gwiazdkowym hotelu
  • ścielenie łóżek - wymiana pościeli,
  • odkurzanie,
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie wyposażenia pokoju hotelowego.
Czego oczekujemy od kandydata:
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego - ew. j. angielskiego,
  • samodzielność,
  • dokładność, odpowiedzialność i skrupulatność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • pozytywne nastawienie i chęć do pracy.
Zapewniamy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Umowę o pracę,
  • Kontakt z opiekunem w kraju,
  • Zakwaterowanie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".