Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa / Pokojowy

    Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    MISJA Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą...
Zobacz więcej ofert pracy

Pokojówka

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Niemcy, Lubeka
praca stacjonarna
3137 dni temu

Ogłoszenie numer: 828468, z dnia 2015-10-03

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Pokojówka

Miejsce pracy: Niemcy, Lubeka

Nr Ref.: 214574_002

Opis stanowiska

- Sprzątanie pokoi wraz z urządzeniami sanitarnymi,
- Zmiana pościeli, mycie łazienki, odkurzanie dywanów, ścieranie kurzu,
- Uzupełnianie broszurek, upominków przeznaczonych dla gości hotelowych.

Wymagania

- Dobra organizacja pracy,
- Sumienność i dokładność.

Oferujemy

- Zatrudnienie bezpośrednio w hotelu,
- Niemiecką umowę o pracę,
- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
- Pomoc w organizacji przejazdu,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Dwa posiłki w ciągu dnia,

- Płatny urlop,
- Pomoc w uzyskaniu Kindergeld.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.