Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pomocnik do robót dachowych

R. Kawka Bedachung

Niemcy, Limburg an der Lahn

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 2630739, z dnia 2019-08-28

Miejsce pracy: Niemcy / Limburg an der Lahn

Opis stanowiska

  • Wykonywanie pokryć dachowych z wykorzystaniem materiałów dekarskich

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B i samochód (dojazdy do firmy)
  • Język niemiecki niewymagany

Oferujemy

  • Umowa z niemieckim pracodawcą
  • Wynagrodzenie 12-18 euro brutto
  • Składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawce
  • 30 dni urlopu w roku
  • Extra wynagrodzenie za nadgodziny
  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach 150 euro/mies.
  • Mile widziane osoby młode, bez doświadczenia
  • Szkolenie na stanowisku pracy
Poznaj stanowisko: Pomocnik Budowlany
Pomocnik Budowlany to osoba, która wykonuje roboty pomocnicze przy budowie bloków, domów, dróg, mostów. Do podstawowych zadań tego pracownika należy, m.in.: malowanie, murowanie, robienie zaprawy, donoszenie materiałów budowlanych, montowanie ścianek, usuwanie starej nawierzchni, układanie cegieł, itp. Na tym stanowisku mile widziane są ...
Praca Pomocnik Budowlany