Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
POSADZKARZE / TYNKARZE MASZYNOWI

NewEuropeanStaff.com Sp. z o.o.
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6273 dni temu

Ogłoszenie numer: 27138, z dnia 2007-03-07

NewEuropeanStaff.com to jedna z wiodących międzynarodowych agencji rekrutacyjnych oferująca pracę m. in. w Wielkiej Brytanii (Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy 2024/1b)

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Concrete Floating. Praca przy wylewaniu betonowych posadzek na dużych powierzchniach (hale, budowa marketów, fabryk, etc.). Obsługa maszyn do ubijania, wyrównywania, szlifowania powierzchni betonowej, narzucanie maszynowe oraz rozcieranie ręczne. Atrakcyjne zarobki.

Wymagania

• Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie • Doświadczenie przy posadzkach maszynowych na dużych powierzchniach (+ referencje, zdjęcia, etc.) • Prawo jazdy • Gotowość do szybkiego wyjazdu • Zaangażowanie, uczciwość

Oferujemy

• Zakwaterowanie (koszt ok.35-43 GBP tygodniowo) • Rejestrację w brytyjskich urzędach (np. Home Office) i pomoc w sprawach formalnych (np. pakiet informacyjny, założenie konta bankowego, etc.) • Całodobową opiekę - w języku polskim i angielskim