Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik fizyczny do przeprowadzek

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, Lipsk

279 dni temu

Ogłoszenie numer: 1762078, z dnia 2017-09-14

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta na terenie wschodnich Niemiec, okolice Lipska kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy / Lipsk

Nr Ref.: 53/UMZ/JT/DE/17

Opis stanowiska

  • praca przy przeprowadzkach obiektów medycznych,
  • przygotowywanie materiałów i towarów do transportu,
  • rolowanie i załadunek,
  • rozpakowywanie i układanie w miejscu docelowym.

Wymagania

  • wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna.
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się,

Mile widziane / Preferowane:

  • posiadanie samochodu osobowego,
  • gotowość do pracy w nadgodzinach,
  • gotowość do przemieszczania się na terenie Niemiec.
  • posiadanie prawa jazdy kat. C

Oferujemy

  • wynagrodzenie około 1100-1200 Euro netto/m-c
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,
  • umowa o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi.

Poznaj stanowisko: Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Pracownik fizyczny Praca Pracownik fizyczny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1842)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (118)
Nysa (18)