Pracownik fizyczny - sortowanie zboża

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, Okolice Frankfurtu nad Odrą

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 3378828, z dnia 2020-06-02

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta w okolicach Frankfurtu nad Odrą kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy / okolice Frankfurtu nad Odrą

Opis stanowiska

  • obsługa ładowarki
  • prace magazynowe

Wymagania

  • możliwość rozpoczęcia pracy od 01. czerwca
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • dobry stan zdrowia

Mile widziane

  • posiadanie samochodu

Oferujemy

  • podstawowe wynagrodzenie miesięczne 1100-1200 euro netto (za 160 godz.)
  • duża liczba nadgodzin
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich z polską agencją zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik fizyczny
Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Praca Pracownik fizyczny