Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Pracownik ds. inwentaryzacji Niemcy
Pracownik inwentaryzacyjny (praca bez znajomości języka)

OMS Inventuren
Niemcy
40,00 - 60,00 zł brutto/godz.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
973 dni temu

Ogłoszenie numer: 5419694, z dnia 2021-09-02

Niemiecka firma OMS Inventuren GmbH jest profesjonalnym usługodawcą w zakresie inwentaryzacji o międzynarodowym zasięgu. Firma została założona w 2002 roku i rośnie w tempie ponadprzeciętnego wzrostu z roku na rok od momentu założenia firmy, dlatego stale poszukujemy nowych pracowników, którzy chcieliby stać się częścią historii sukcesu firmy.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

Lubisz kontakt z ludźmi? Jesteś zorganizowany i lubisz pracę w ruchu? Umiesz skoncentrować się na swoim zadaniu? Lubisz podejmowanie nowych wyzwań i jesteś otwarty na częste wyjazdy?Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś tak, ta oferta pracy jest dla CIEBIE!

Wymagania

  • zaangażowania i efektywności w pracy
  • aktywności, zorganizowania, nastawienia na naukę
  • umiejętności pracy w grupie
  • gotowości do zmian miejsc zakwaterowania
  • mile widziane doświadczenie w pracy na inwentaryzacjach
  • mile widziane prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • przyjemną pracę w zmotywowanym i pozytywnie myślącym zespole
  • współpracę w dobrej atmosferze - kulturalni koordynatorzy i współpracownicy
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem
  • wypłatę przelewaną rzetelnie i punktualnie
  • przejazdy do Niemiec i powroty do Polski pokrywane przez pracodawcę
  • zagwarantowany darmowy nocleg w czasie trwania projektu
  • odpowiedni program szkoleniowy - zostaniesz odpowiednio wdrożony i przygotowany do prawidłowego wykonania twojej pracy
  • na dużych projektach zapewniamy ciepły posiłek podczas pracy
  • możliwość pracy na dłuższy okres
  • stawka godzinowa na początek 10 Euro (projekty dzienne)