Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Pracownik linii produkcyjnej zajmujący się kontolą jakości butelek

Building Business Bridges Spółka zo.o
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6509 dni temu

Ogłoszenie numer: 22558, z dnia 2006-08-21

Firma zajmuje się pośrednictem pracy na terenie Wielkiej Brytanii, Szkocji Posiadamy 2 siedziby na terenie W. Brytanii oraz 1 w Polsce, posiadamy certyfikat nr 3137/1b

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Oferujemy pracę w firmie zajmującej się sortowaniem,wzrokową kontrolą, oraz przepakowywaniem butelek szklanych .Praca polega na kontroli wzrokowej (wyszukiwaniu wad produkcyjnych), sortowaniu oraz pakowaniu różnego rodzaju butelek i opakowań szklanych

Wymagania

-mile widziane doświadczenie w pracy z kontrolą jakości, obróbką szkła lub na stanowisku pakowacza lub magazyniera -niekaralność -znajomość jezyka angielskiego w stopniu podstawowym

Oferujemy

Zatrudnienie na okres min. 6 miesięcy, szkolenia oraz wszelkie świadczenia socjalne, oferujemy rownież zakwaterowanie.