Najnowsze oferty pracy

  • Sprzedawca / Sprzedawczyni Aelia Duty Free

    Lagardere Duty Free Sp. z o.o.   Kraków, Lotnisko Balice, ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    10 dni
    Twój zakres obowiązków Profesjonalna obsługa Klienta; Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar; Uzupełnianie na bieżąco brakującego towaru w sklepie;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Pracownik lotniska Niemcy
Pracownik lotniska ze znajomością języka niemieckiego

HPD Südliche Weinstraße GmbH
Niemcy, Frankfurt nad Menem
78,00 - 83,00 zł brutto/godz.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
pomoc w relokacji
67 dni temu
Praca na Lotnisku / 18-19€
DARMOWE MIESZKANIE / Frankfurt am Main ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Zakres obowiązków:
  • Transfer i załadunek bagażu do samolotu oraz jego wyładunek i dostawa na lotnisko.
  • Obsługa sprzętu do przemieszczania bagażu.
  • Bezpieczne zarządzanie towarami specjalnymi, w tym niebezpiecznymi.
  • Sortowanie bagażu przed załadunkiem i po rozładunku.
Wymagania:
  • Język niemiecki na poziomie A2.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dowody zatrudnienia z ostatnich 5 lat.
  • Gotowość do pracy fizycznej i pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 18-19 €/godz. brutto.
  • Dodatki za pracę w niestandardowych godzinach.
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat.
  • Grafik zmianowy, możliwość nadgodzin.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i zwrot kosztów dojazdu.
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie na lotnisku we Frankfurcie.
  • Premia urlopowa i świąteczna.