Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik ogólnobudowlany

Work Express Sp. z o.o.

Belgia

14 dni temu

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.
Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116),
poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie BELGII pracowników ogólnobudowalnych.

Miejsce pracy: Belgia
Nr ref.: 4568dg
OPIS STANOWISKA
  • Praca przy przygotowywaniu gruntu pod budowę
  • Prace ogólnobudowlane
  • Wykopy
  • Prace porządkowe
WYMAGANIA
  • Podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem. ( przewidziany dodatek amortyzacyjny)
  • Gotowość do pracy fizycznej
OFERUJEMY
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2100 euro netto.
  • Polską umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
  • Dodatkowe wynagrodzenie: możliwość wystąpienia nadgodzin,
  • Program "Polecaj zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
  • Płatny urlop wypoczynkowy do wykorzystania lub wypłaty w postaci ekwiwalentu (wypłacany na koniec kontraktu)
  • DARMOWE Zakwaterowanie w dogodnej odległości od miejsca pracy.
  • Transport do pracy- dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu
  • w wysokości 100 Euro brutto
  • Opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego koordynatora zagranicą
  • Opiekę Rzecznika Praw Pracownika
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

W razie zainteresowania lub pytań proszę o kontakt:

tel.: +48 32 775 88 83
Tel.kom.: +48 539 931 409

Zapraszam także do kontaktu na facebooku: https://www.facebook.com/karolina.rekruter.14

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14, 40-265 Katowice, Polska. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: ODO@workexpress.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r., Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

INFORMUJEMY, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO WYBRANYCH KANDYDATÓW.
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Aplikujesz na ogłoszenie