Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Pomocniczy Produkcji - Kierowca Wózka Widłowego

BORYSZEW HR SERVICE SP Z O O

Niemcy, Ohrdruf k. Erfurtu

5 dni temu

Boryszew HR Service Sp. z o.o. – jesteśmy toruńską agencją zatrudnienia zarejestrowaną przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod numerem 10193, będącą częścią Grupy Kapitałowej Boryszew. Specjalizujemy się w rekrutacji i użyczaniu pracowników zarówno na rynek polski jak i niemiecki. Naszym pracownikom oferujemy godziwe i uczciwe warunki pracy oraz płacy, ponadto dbamy o ich kompleksowa obsługę od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Dla jednego z naszych klientów w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ohrdruf k. Erfurtu
Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • kontrola wizualna gotowego produktu
  • komisjonowanie wysyłek, załadunku i transportu
Wymagania:
  • silna motywacja do pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • nastawienie na dłuższą współpracę
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i awansu
  • przyjazna atmosfera

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku

Prosimy również o zamieszczanie w ofertach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Boryszew HR Service Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, ul. M. Skłodowskiej- Curie 73 moich danych osobowych zawartych w niniejszym kwestionariuszu osobowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik Pomocniczy Produkcji - Kierowca Wózka Widłowego.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest BORYSZEW HR SERVICE SP Z O O.