Najnowsze oferty pracy

  • Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu; Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych) Wsparcie działu serwisu...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Pracownik ds. inwentaryzacji Niemcy
Pracownik Pomocniczy przy Inwentaryzacji (oferta też dla par bez j.niemieckigo)

CPC Consulting Group
Niemcy, Mannheim
praca stacjonarna
1577 dni temu
CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consultig Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Mannheim
Nr ref.: 0029917
Zakres obowiązków:
  • liczenie towaru za pomocą skanera elektronicznego
Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
Oferta:
  • stawkę godzinową w wysokości 10,00 €/brutto/godz.
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE
  • bezpłatne dojazdy z i do pracy 9-osobowym, komfortowym autem typu bus z doświadczonym kierowcą
  • polską umowę o pracę tymczasową w wymiarze ¾ etatu
  • nadgodziny płatne dodatkowo: 25% stawki godzinowej
  • dodatek do pracy w porze nocnej: 25% stawki wynagrodzenia godzinowego brutto
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu

Zgodnie z obowiązującym prawem CPC Consulting Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia- nr certyfikatu 8148