Pracownik produkcji / Monter

Tintschl Polska Sp. z o.o.

Niemcy, Bamberg

5 dni temu

Tintschl Polska jest agencją rekrutacyjną (nr 5767) współpracującą ze swoim niemieckim partnerem, jakim jest grupa Tintschl (www.tintschl.de) aktywnie działającą na niemieckim rynku pracy od roku 1997. Tintschl AG posiada aktualnie 11 agencji pracy tymczasowej w całych Niemczech. Specjalizujemy się w rekrutowaniu na stanowiska techniczne. Rekrutujemy głównie pracowników fizycznych.

 

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec z branży samochodowej samodzielnych pracowników na stanowisko:

 

Pracownik produkcji / Monter
Miejsce pracy: Bamberg
Zadania:

 

Poszukujemy pracowników do montażu siedzeń samochodowych. Praca polega na składaniu, skręcaniu komponentów siedzeń samochodowych w grupach 3 osobowych. Praca przebiega w systemie 4 brygadowym (3 zmiany, 7 dni pracy, 2 dni wolne).

 

Wymagania:

 

Wymagane jest doświadczenie w montażu, co najmniej podstawy języka niemieckiego i gotowość do pracy w Niemczech.

 

Oferujemy:
  • Zapewniamy stawkę rosnącą od 11,26 Eur/h do 16,43 Eur/h
  • Dodatki mieszkaniowe, zmianowe, świąteczne i premie za wydajność 120% +0,50 Eur/h
  • Oferujemy mieszkania dostosowane do wymogów pracownika
  • Dodatki urlopowe i świąteczne
  • Ubrania robocze
  • Opiekę niemieckiego i polskiego koordynatora
  • Pomoc w sprawach formalnych związanych z zatrudnieniem i formalnościami w Niemczech

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku

 

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Część informacyjna
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tintschl Polska Sp. z o.o., ul. Waszyngtona 47A, 42-217 Częstochowa,
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w formie profilowania. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Tintschl Polska Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny 
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny