Pracownik produkcji - operator CNC

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, Okolice Magdeburga

34 dni temu

Ogłoszenie numer: 3378972, z dnia 2020-06-02

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta w okolicach Magdeburga kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy / okolice Magdeburga

Opis stanowiska

  • praca przy produkcji śrub
  • obsługa maszyn CNC
  • obsługa maszyn do gwintowania
  • kontrola jakości

Wymagania

  • kierunkowe wykształcenie (tokarz, ślusarz, operator CNC)
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy trzyzmianowej
  • posiadanie samochodu
  • doświadczenie w pracy w branży metalowej

Oferujemy

  • wynagrodzenie miesięczne min. 1450 euro netto
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich z polską agencją zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny