Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik produkcji- śledzie

Beetsma Sp. z o.o.
Holandia, Katwijk
praca stacjonarna
2209 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki. Od założenia w 2003 roku firma rozwinęła się w międzynarodowo zarządzaną organizację zatrudniającą ponad 3000 pracowników w Holandii i w Polsce.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 5169.

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy związanej z sektorem rybnym.

Miejsce pracy: Holandia / Katwijk
Nr ref.: 26/03/2018/RYBY

Zadania:

  • dokładne oczyszczanie z ości i krojenie śledzi
  • układanie filetów w pudełkach/ słoikach z zalewą
  • wszelkie inne prace produkcyjne związane z obróbką filetów

Wymagania:

  • motywacja i chęć do pracy,
  • dobry stan zdrowia,
  • gotowość do pracy w środowisku rybnym

Oferujemy:

  • pracę na dłuższy okres z możliwością uzyskania karty VIP i powrotu do klienta w dogodnym momencie,
  • przyuczenie do wykonywanych zadań,
  • pomoc polskojęzycznych koordynatorów,
  • zakwaterowanie,
  • ubezpieczenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dojazd do pracy- bezpłatny.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do aplikowania!

Formy kontaktu z nami:
• osobista wizyta w naszym biurze w Katowicach, ul. Gliwicka 228.
• kontakt telefoniczny oraz mailowy:

Edyta +48 790 570 454 e.staszak(małpka)beetsma.pl
Żaneta +48 508 569 173 zaneta.cien(małpka)beetsma.pl