Pracownik produkcji

Armadas

Holandia

10 dni temu

  ARMADAS to międzynarodowa agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych  do pracy na terenie Holandii w regionie Eindhoven.
 „Quality in flex” to nasze motto. Jesteśmy na rynku już 12 lat.
Poznaj nas bliżej na armadas.eu

Pracownik produkcji/ Holandia/ od zaraz!
Miejsce pracy: Holandia

Jesteś gotowy by podjąć prace w Holandii? Jesteś zmotywowany i władasz  językiem angielskim? APLIKUJ!

Dla jednego z naszych klientów w okolicach Eindhoven poszukujemy do pracy na działach związanych z procesami produkcji i kontrolą jakości.

Zakres obowiązków:
  • pakowanie produktu
  • kontrola jakości
  • przygotowywanie produktu do wysyłki
  • obsługa maszyn
Wymagania:
  • dokładność i precyzja
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie, sumienność oraz poczucie odpowiedzialności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO 11.71 e / godz
  • system zmianowy 38h w tygodniu = 4dni robocze (gwarantowane)
  • dla chętnych możliwe również nadgodziny
  • płatne przerwy
  •  mieszkanie w domach, blisko pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne rozszerzone o pakiet stomatologiczny
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego
  • bonusy za polecenie pracowników
  • darmowa kawa, herbata, owoce każdego dnia
  • tylko 20 min. do lotniska Eindhoven Airport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny