Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Pracownik remontowo-budowlany

klient DRICON Managing Consultants Sp. z o.o.
Niemcy, Osnabrück
praca stacjonarna
4769 dni temu

Dla naszego klienta – firmy produkcyjnej z okolic Osnabrück w Niemczech poszukujemy grupy 2-3 zaangażowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Osnabrück

Nr Ref.: PR

Profil kandydata:
  • wszechstronne zdolności remontowo-budowlane
  • doświadczenie w pracach budowlanych
  • umiejętność komunikowania się w języku niemieckim
  • nastawienie na jak najlepsze wykonanie pracy
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie
Zakres zadań:
  • wykonywanie różnorodnych prac remontowych, wykończeniowych oraz ogrodniczych w zakładzie produkcyjnym
Oferujemy:
  • wynagrodzenie w wysokości 8 EUR/godz.
  • pokrycie kosztów wynajęcia mieszkania
  • długoterminową współpracę

Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z podaniem numeru referencyjnego na poniższy adres: