Pracownik Subway - Sandwich Expert
Dominos Pizza GmbH
Szwajcaria, Zürich Rümlang
pracownik fizyczny
Pomoc w relokacji
2 godz. temu

Witamy w Subway Rümlang!

 

Prowadzimy naszą restaurację Subway w Rümlang z dużym powodzeniem. Wielu gości kocha nas szczególnie ze względu na przyjazny zespół i dobrą atmosferę. Lubisz przygotowywać finezyjne kanapki, wrapy i sałatki na oczach gości, lubisz się komunikować i chciałbyś stać się częścią naszego zespołu?

 

W takim razie prosimy o kontakt z nami jako:

Pracownik Subway - Sandwich Expert
Miejsce pracy: Zürich Rümlang
WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

Nasz lokal jest otwarty 7 dni w tygodniu i oferujemy elastyczne godziny pracy. Życzliwość, dokładność i higiena osobista charakteryzują Cię w takim samym stopniu jak szybkość i bardzo precyzyjny sposób pracy? Nie tracisz swojego uśmiechu nawet w stresowych sytuacjach, ani nie masz problemów z utrzymaniem naszych wysokich standardów.? Doświadczenie w gastronomii lub handlu detalicznym jest mile widziane lecz nie obowiązkowe. Znajomość języka niemieckiego dopełni Twój profil.

 

Możesz liczyć na dobrze zgrany zespół i dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym środowisku. Nowoczesne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie powyżej poziomu L-GAV (po okresie próbnym), trzynastomiesięczne wynagrodzenie i 5 tygodni urlopu są tak samo oczywiste jak wczesne planowanie pracy. Chętnie wesprzemy Ciebie szkoleniach i kursach językowych. Oferujemy wsparcie w relokacji.

Wynagrodzenie 3450 CHF za pracę w pełnym wymiarze.

 

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?


W takim razie czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem, referencje) drogą elektroniczną za pomocą przycisku APLIKUJ

 

lub przez WhatsApp +41767609288

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Dominos Pizza GmbH

Podobne oferty