Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Produkcja sałatek owocowych i warzywnych

Contrain Poland Sp. z o.o.

Niemcy

179 dni temu

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz profil na facebooku.

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
  • produkcja sałatek owocowych i warzywnych – maszynowe i ręczne obieranie, krojenie owoców oraz warzyw,
  • kontrola jakości gotowych produktów,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Czego oczekujemy:
  • doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane w branży spożywczej),
  • gotowość do cyklicznych wyjazdów do pracy za granicą,
  • gotowość odbycia szkolenia w niemieckim sanepidzie (koszt ok. 25 euro),
  • mile wdziana znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym.

Co oferujemy:
  • legalne zatrudnienie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy,
  • wsparcie w organizacji transportu,
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w państwie wykonywanej pracy
    wyższe wynagrodzenie o około 9% przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej.

Poznaj stanowisko: Pomoc Kuchenna

Pomoc Kuchenna jest to osoba, która pomaga kucharzowi w kuchni przygotować posiłki oraz zmywa naczynia i sprząta. Pomoc Kuchenna powinna mieć wykształcenie gastronomiczne (zawodowe, policealne) i aktualną książeczkę zdrowia oraz odbyty staż pracy w zawodzie, czyli doświadczenie. Pracownik ten powinien cechować się: podzielnością uwagi, dokładnością, samodzielnością, ...
Pomoc Kuchenna Praca Pomoc Kuchenna

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (793)
Wałbrzych (43)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (188)
Toruń (105)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (893)
Tarnów (48)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (1920)
Radom (153)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (150)
Nysa (64)