Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Programista Java

Rinf Sp. z o.o.
Polska, Cała Polska
praca stacjonarna
6560 dni temu

Ogłoszenie numer: 20452, z dnia 2006-05-30

RINF Sp. z o.o. firma informatyczno – konsultingowa szuka dla swojego Klienta grupy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska, Cała Polska

Nr Ref.: PR_Java

Opis stanowiska

brak

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, ewentualnie ostatni rok studiów (IT, telekomunikacja, elektronika, pokrewne) - Podstawowa lub zaawansowana znajomość języka programowania Java (J2SE, J2EE) – doświadczenie mile widziane - Podstawowa lub zaawansowana znajomość SQL i relacyjnych baz danych - Umiejętność programowania w środowisku Linux/Unix - Praktyczna znajomość GUI będzie dodatkowym atutem - Mile widziana znajomość notacji UML i/lub XML - Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- Pracę w miłej atmosferze, w młodym i dynamicznym międzynarodowym zespole - Pracę przy interesujących projektach z użyciem najnowocześniejszych technologii - Atrakcyjne warunki finansowe