Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Projektant instalacji

Buro Happold Polska Sp. z o.o.
Niemcy, Berlin
praca stacjonarna
4847 dni temu

Buro Happold jest międzynarodową firmą inżynierów projektantów i konsultantów istniejącą od 1976 roku i zatrudniającą ponad 1600 pracowników w biurach na całym świecie. Oferujemy kompleksowe usługi projektowe i doradztwo w zakresie inżynierii lądowej, projektowania konstrukcji i instalacji, bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, infrastruktury technicznej i wielu innych. Współtworzyliśmy wiele prestiżowych budynków na świecie. Na polskim rynku jesteśmy obecni od ponad 10 lat, mając w dorobku stale rosnącą listę udanych projektów. Więcej informacji na www.burohappold.com lub www.burohappold.pl

Obecnie do naszego biura w Berlinie poszukujemy osób na stanowisko

ze znajomością języka niemieckiego
w dziale projektowania instalacji sanitarnych, wentylacji, ogrzewania oraz instalacji elektrycznych

Miejsce pracy: Berlin

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Posiadanie uprawnień
  • 5-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych, wentylacji, ogrzewania / instalacji elektrycznych
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Zdolność komunikowania się w międzynarodowym środowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
Obowiązki:
  • Prowadzenie projektów: planowanie zasobów ludzkich, przygotowywanie dokumentacji projektowej, zarządzanie zespołem projektowym, monitorowanie wyników finansowych na projekcie, zapewnienie właściwego przepływu informacji pomiędzy członkami zespołu na temat rozwiązań projektowych oraz realizacji potrzeb klienta
  • Utrzymywanie relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert obejmujących stronę techniczną i finansową projektu
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym biurze projektowym przy ciekawych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych
  • Wsparcie organizacyjne w zakresie zakwaterowania w Berlinie i wdrożenia do pracy
Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity z 17.06.2002 Dz.U. Nr 101 Poz.926)”.