Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Handlowy Polska Północna

Chimimeca Polska Sp. z o.o.
Polska
praca stacjonarna
6675 dni temu

Ogłoszenie numer: 18368, z dnia 2006-03-07

Francuska firma zajmująca się dystrybucją produktów specjalistycznych w dziedzinie obróbki chemicznej stali nierdzewnych. www.chimimeca.pl

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - zdobywanie nowych klientów i obsługa już istniejących, - prezentacja oferty firmy, - negocjowanie warunków sprzedaży, - raportowanie do siedziby głównej firmy

Wymagania

Od idealnego kandydata / kandydatki oczekujemy: wykształcenia minimum średniego, umiejętności nawiązywania kontaktów i współpracy z ludzmi, samodzielności, uczciwości, determinacji w dążeniu do celu, dyspozycyjności, znajomości obsługi komputera, prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu, gotowości do odbywania częstych podróży służbowych i prezentacji handlowych. Mile widziane będzie: doświadczenie udokumentowane na stanowisku przedstawiciela handlowego, znajomość j. francuskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się.

Oferujemy

Oferujemy: ciekawą i stabilną pracę w młodym i zgranym zespole, w rozwijającej się organizacji, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy, samochód służbowy, komputer przenośny, telefon komórkowy.