Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Handlowy

Ampel s.j.
Polska
praca stacjonarna
6636 dni temu

Ogłoszenie numer: 18752, z dnia 2006-03-17

Ampel s.j.

Firma Ampel powstała w 1989 roku. Od wielu lat specjalizujemy się w imporcie i dystrybucji wykładzin obiektowych PCV i dywanowych. Zaopatrujemy zarówno największe spółki budowlane takie jak Skanska, Budimex, Mostostal, Hochtief, jak również wiele małych firm wykończeniowych.

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

Kompleksowa obsługa klienta w terenie, rozwijanie długofalowej współpracy z klientami, monitoring sytuacji rynkowej w branży,maksymalizacja sprzedaży

Wymagania

- Minimum średnie wykształcenie - Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług - Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych - Komunikatywność - Skuteczność i zorientowanie na wyniki - Dobra organizacja pracy - prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Stałe zatrudnienie, miłą atmosferę, profesjonalizm pracy, możliwy samochód służbowy, telefon służbowy, atrakcyjne warunki finansowe.