Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Handlowy

Narzędzia Przemysłowe Szwedzka IDG-Tools Sp. z o.o.
Polska
praca stacjonarna
6621 dni temu

Ogłoszenie numer: 19449, z dnia 2006-04-19

Industriverktyg IDG-Tools AB jest przedsiębiorstwem odnoszącym sukcesy w branży narzędziowej i maszynowej. W ciągu 10-ciu lat stworzyliśmy dużą i bardzo efektywną sieć sprzedaży w Szwecji z siostrzanymi firmami w Norwegii, Finlandii, Polsce, Włoch i Danii. W chwili obecnej mamy 86 handlowców, z czego 7 w Polsce. Za około 6 miesięcy będziemy mieć 95 sprzedawców, z czego 10 w Polsce.

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

Sprzedawca narzędzi, maszyn i urządzeń przemysłowych.

Wymagania

- umiejętność nawiązania kontaktu z klientami, - dobra znajomość rynku , - wykształcenie średnie (techniczne), - prawo jazdy minimum kat. B, Mile widziane: - udokumentowane doświadczenie handlowe, - doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu "bus",

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - pracę w firmie działąjącej na polskim rynku od 2000 roku, - prowizyjny system wynagrodzeń, - samochód wystawowy wraz z wyposażeniem, - telefon komórkowy,