Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Handlowy

WENO GmbH Technika Mocowan sp.k.
Polska
praca stacjonarna
6533 dni temu

Ogłoszenie numer: 21135, z dnia 2006-06-29

Firma handlowa oferuje materiały złączne dla budownictwa ( śruby, kotwy, kołki, wiertła, elektronarzędzia, itp.)

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz budowa stałych relacji z nimi. Fachowe doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów. Zawieranie kontraktów handlowych Monitorowanie należności.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie ( techniczne lub budowlane ). Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej. Znajomość lokalnego rynku budowlanego. Prawo jazdy kat.B Prowadzona własna działalność gospodarcza.

Oferujemy

Stała umowa współpracy z wynagrodzeniem prowizyjnym od sprzedaży. Szkolenia techniczne n/t produktów. Materiały reklamowe. Jeżeli szukasz samodzielnej i interesującej pracy , możliwości rozwoju i nowych wyzwań oraz wysokiego wynagrodzenia przyjdź do nas - znajdziesz to czego szukasz