Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Czechy
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

bioArcus Sp. z o.o.
Czechy, Warszawa
praca stacjonarna
5825 dni temu

Ogłoszenie numer: 45012, z dnia 2008-06-04

działa od 1992 roku i jest pionierem na polskim rynku w dziedzinie zastosowań kultur bakteryjnych oraz technik i srodków przeciwodorowych (więcej informacji na naszej stronie www.bioarcus.pl)

Miejsce pracy: Czechy, Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO na terenie Republiki CZESKIEJ / SŁOWACJI, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż naszych usług. Praca związana z częstymi wyjazdami.

Wymagania

  • znajomość języka czeskiego/słowackiego,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe: ochrona środowiska,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy,
  • pracowitość i zaangażowanie.
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy.