Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Rumunia
Przedstawiciel handlowy

Polcolorit S.A.
Rumunia, Rumunia/słowenia/chorawcja/bośnia
praca stacjonarna
6960 dni temu

Ogłoszenie numer: 9527, z dnia 2005-04-15

Producent płytek ceramicznych

Miejsce pracy: Rumunia, Rumunia/słowenia/chorawcja/bośnia

Opis stanowiska

Pozyskiwanie zamówień od stałych klientów. Zdobywanie nowych rynków zbytu. Informowanie klientów o nowych produktach i ofercie cenowej. Praca głównie w terenie - trzy lub cztery razy w roku wyjazd na targi.

Wymagania

W zależności od kraju znajomość lokalnego języka w mowie i piśmie + angielski/niemiecki (rosyjski/ukraiński/bułgarski etc) Znajomość obsługi komputera (Microsoft Excel i Word). Prawo jazdy kategori B. Umiejętność nawiązywania kontaktu. Operatywność. Dyspozycyjność.

Oferujemy

Ciekawą, pełną wyzwań pracę