Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciela Handlowego

Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o.
Polska, Na Teren Województwa Śląskiego
praca stacjonarna
6695 dni temu

Ogłoszenie numer: 17252, z dnia 2006-01-11

Działamy na polskim rynku wysokogatunkowych wyrobów tytoniowych i związanych z nimi akcesoriów.

Miejsce pracy: Polska, Na Teren Województwa Śląskiego

Opis stanowiska

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO (van sellera)

Wymagania

· wykształcenia minimum średniego · wysokiej kultury osobistej · prawa jazdy kat. B · silnej motywacji do pracy, zaangażowania i dyspozycyjności Dodatkowymi atutami będą: · praktyka zawodowa · pomieszczenie magazynowe (ok. 20 m 2)

Oferujemy

· stabilność zatrudnienia · samodzielne stanowisko · atrakcyjne wynagrodzenie · szkolenia zawodowe · samochód służbowy, telefon komórkowy i komputer osobisty · pracę w młodym zespole