Zobacz więcej ofert pracy

Regipsiarz

MANCON Projektbau GmbH
Niemcy, Bönen, Unna, Dortmund, Düsseldorf (NRW)
praca stacjonarna
2375 dni temu

Ogłoszenie numer: 1786109, z dnia 2017-09-26

MANCON Projektbau Gmbh z siedziba w Düsseldorf

Zajmujemy sie budownictwem w szeroko pojetym zakresie. Szczegoly na mancon-gruppe.de

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Regipsiarz

Miejsce pracy: Niemcy, Bönen, Unna, Dortmund, Düsseldorf (NRW)

Opis stanowiska

  • montaż płyt kartonowo - gipsowych (ściany / sufity) w nowym i starym budownictwie- sucha zabudowa
  • prace ogólnobudowlane

Wymagania

  • doświadczenie pracy w zawodzie regipsiarza, murarza lub pomocnika budowlanego
  • prawo jazdy kat. "B" - mile widziane
  • dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec w szybkim terminie
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań przez kierownika budowy

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oparte o niemiecka umowę o prace
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • wszelkie narzędzia pracy