Zobacz więcej ofert pracy

Regipsiarz

BRASCO Sp. j.
Niemcy
praca stacjonarna
1726 dni temu

Agencja Brasco poszukuje do pracy w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Regipsiarz

Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref: RG-DE/0619/PR

Opis stanowiska:
  • montaż płyt regipsowych oraz budowanie z nich ścianek, sufitów podwieszanych i innych konstrukcji;
  • klejenie taśm na łączeniach, szpachlowanie, izolacja i pozostałe prace wykończeniowe.
Doświadczenie zawodowe
  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji;
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana;
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Uczciwość i rzetelność
Oferujemy:
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 12.20 EUR /h brutto + 24.00. EUR diety dziennie,
  • jednorazowy zwrot kosztów transportu z Niemiec do Polski,
  • darmowe zakwaterowanie;
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.