Najnowsze oferty pracy

  • Portier - pracownik sezonowy

    Sofitel Grand Sopot   Sopot    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Twoje zadania: Powitanie i pożegnanie gości; Obsługa bagażowa gości; Udzielanie informacji o usługach dostępnych w hotelu i w otoczeniu hotelu; Aranżowanie transportu; Parkowanie samochodów gości; Przekazywanie informacji i korespondencji gości; Opieka nad lobby hotelowym, wejściem do...
Zobacz więcej ofert pracy

Room attendant

Yani Employment Services
Holandia, Haarlem
praca stacjonarna
4664 dni temu

Ogłoszenie numer: 161130, z dnia 2011-08-24

Job agency - Uitzendburo

Miejsce pracy: Holandia, Haarlem

Opis stanowiska

Our company offers work in housekeeping (cleaning hotel rooms) in Amsterdam, Hoofddorp, Schiphol, Egmond aan Zee, Bergen.

We are looking for good motivated people who can work in a team and want to stay for a longer period.

Wymagania

  • Good knowledge of English or Dutch language;
  • No visible tattoos and/or no visible piercings allowed;
  • For men no long hair is permitted.

Oferujemy

  • Minimum contract period is 13 weeks
  • Accomodation - €65 / week in fully furnished houses;
  • The salary is:
  • €8,59 gross/bruto* per hour for people 22 years or younger and
  • €9,69 gross/bruto* per hour for people 23 years or older.