Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Rzeźnik/Wykrawacz wołowiny/wieprzowiny

NewEuropeanStaff.com Sp. z o.o.
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6112 dni temu

Ogłoszenie numer: 32536, z dnia 2007-08-15

NewEuropeanStaff.com Sp. z o.o. - Adres firmy: Warszawa - Ilość pracowników: 6 - http://www.neweuropeanstaff.com Jedna z wiodących międzynarodowych agencji rekrutacyjnych oferująca pracę m. in. w Wielkiej Brytanii (Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy 2024/1b)

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

- Wykrawanie mięsa WOŁOWEGO lub WIEPRZOWEGO z kości - wykrawanie nóg, łopatek, udźców, itp, - krojenie mięsa na kawałki. Nie wymagana znajomość języka angielskiego.

Wymagania

Doświadczenie w wykrawaniu tego rodzaju mięsa.

Oferujemy

Organizację zakwaterowania Od kandydatów nie pobieramy żadnych opłat