Zobacz więcej ofert pracy

Sales Manager (k/m)

LKW WALTER
Austria, Wiener Neudorf
praca stacjonarna
1730 dni temu
Miejsce pracy:
Wiener Neudorf

CONTAINEX to jedna z firm WALTER GROUP, a jednocześnie europejski lider na rynku sprzedaży kontenerów i mobilnych rozwiązań przestrzennych. Klientom z przemysłu, handlu jak również administracji publicznej oferujemy "Przestrzeń od zaraz" – to znaczy rozwiązania przestrzenne przy użyciu kontenerów. Produkcja odbywa się w kilku europejskich zakładach. Założona w 1981 roku, austriacka rodzinna firma łączy tradycyjne wartości z nowoczesnym zarządzaniem i duchem ekspansji.

Jeśli mogą się Państwo wykazać
  • Wykształceniem ekonomicznym oraz wiedzą techniczną w podstawowym zakresie
  • Talentem w sprzedaży oraz doświadczeniem na tym polu
  • Dużym zorientowaniem na Klienta
  • Płynną znajomością języka polskiego i komunikatywną języka niemieckiego
Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż kontenerów i mobilnych systemów kontenerowych
  • Utrzymywanie i rozwój dotychczasowego regionu sprzedaży
  • Obsługa kluczowych klientów jak również pozyskiwanie nowych
  • Planowanie i przygotowywanie ofert handlowych
  • Regularne podróże służbowe
  • Strategiczny rozwój naszej pozycji rynkowej
Oferujemy:
  • Program szkoleniowy oraz zaawansowane szkolenia specjalistyczne
  • Dużą samodzielność jak również odpowiedzialność za wykonywaną prace
  • Towarzyszymy Państwu w Państwa karierze w sprzedaży
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus system premii oraz świadczeń socjalnych

Witamy u doskonałego pracodawcy