Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Hiszpania
ŚLUSARZ PRECYZYJNY

Work & Business Solutions
Hiszpania
praca stacjonarna
6290 dni temu

Ogłoszenie numer: 26763, z dnia 2007-02-23

Agencja Work & Business Solutions, reprezentująca pracodawców zagranicznych, poszukuje dla swojego klienta w Hiszpanii pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Hiszpania

Nr Ref.: SNM/02/07

Opis stanowiska

- Stanowisko wymaga obsługi przyrządów linii produkcyjnej, precyzyjnej naprawy i regeneracji tłoczników wielotaktowych. - Pasowanie matryc progresywnych (wielotaktowych), do 3m długości i stempli. Prasy do 800 ton.

Wymagania

- umiejętność precyzyjnej naprawy, regeneracji i pasowania tłoczników wielotaktowych - umiejętność obsługi szlifierki, tokarki, frezarki, - umiejętność czytania rysunku technicznego - udokumentowane doświadczenie na wyżej opisanym stanowisku pracy

Oferujemy

- Zatrudnienie na pełny etat, - Kontrakt na okres roku z możliwością przedłużenia

Poznaj

WBS Sp. z o.o.

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!