Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

ByYourSite jest niemiecką agencją doradztwa personalnego z siedzibą w Vechta (Niedersachsen). Specjalizuje się w pośrednictwie pracy wykwalifikowanych pracowników z Niemiec oraz z Polski.
Jesteśmy prężnie działającą niemiecka spółka z wieloletnim,międzynarodowym doświadczeniem w realizacji nawet najtrudniejszych procesów rekrutacyjnych.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz/ Spawacz

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

Wykonywanie i wstawianie aluminiowych okien i drzwi bądź spawanie maszyn i urządzeń

Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy jako ślusarz/monter/spawacz
  • Wykształcenie kierunkowe (ślusarz bądź podobny)
  • Aktualny certyfikat MIG/MAG
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Umiejętność czytania niemieckich rysunków technicznych,
  • Gotowość do pracy od zaraz
Oferujemy:
  • Stawka godzinowa od 11,00 EUR Brutto, diety możliwe
  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawca na niemieckich warunkach,
  • Firma załatwia formalności związane z pracą i zakwaterowaniem.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Ślusarz

Ślusarz to rzemieślnik, który zajmuje się obróbką metalu. W tym zawodzie wyróżniamy: ślusarza urządzeń komunalnych, ślusarza sprzętu domowego, ślusarza samochodowego, ślusarza wyrobów artystycznych oraz ślusarza konstrukcji stalowych. Tak więc, w zależności od specjalizacji - ślusarz ma różne zadania i stosuje różne technologie do pracy. Pracownik ten wyrabia, m.in. zamki, klucze, okucia do ...
Ślusarz Praca Ślusarz