Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Austria
Ślusarz spawacz

ISDM Solutions Sp. z o.o.
Austria
9 000 - 15 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
535 dni temu

Ogłoszenie numer: 7779537, z dnia 2022-12-02

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Zasięg krajów, do których obecnie delegujemy naszych pracowników to Europa zachodnia i Skandynawia. W Polsce wiele projektów realizowanych jest przez nas z poziomu generalnego wykonawcy. Posiadamy ogromne możliwości i perspektywy rozwoju. Obecnie stale rekrutujemy kandydatów na stanowiska związane z branżą przemysłową i budownictwem. Kładziemy nacisk na doświadczone kadry, ale także dajemy szansę ludziom bez doświadczenia i poprzez przyuczenie, pomagamy im je zdobyć.

Miejsce pracy: Austria

Opis stanowiska

Na różne projekty potrzebujemy ślusarzy-spawaczy, monterów do następujących prac, w zależności od dotychczasowego doświadczenia:

·        1. Prace warsztatowe - ślusarstwo i spawanie.

·         2. Montaż,demontaż rur oraz połączeń kołnierzowych. Prace przy naprawach/konserwacji połączeń kołnierzowych, zaworów, uszczelek, zbiorników i pomp.

Wymagania

Uprawnienia zawodowe

Certyfikat spawacza MIG-MAG (lub TIG)

·        Doświadczenie w pracy

·        Język angielski lub niemiecki komunikatywny będzie atutem

Oferujemy

Elastyczny system zatrudnienia, umowa polska, delegowanie A1

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji

Możliwość stałej pracy oraz rozwoju osobistego

Mieszkanie i transport w miejscu pracy