Ślusarz
UAB „MONTUOTOJAS“
Litwa
pracownik fizyczny
Pomoc w relokacji: Zakwaterowanie
13 dni temu

Ogłoszenie numer: 7506756, z dnia 2022-09-22

Ślusarz

Miejsce pracy: Litwa

Opis stanowiska

  • Instalacja i montaż rurociągów.
  • Montaż urządzeń technologicznych.
  • Naprawa.
  • Czytanie rysunków technicznych.

Wymagania

  • Podobne doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole w celu osiągnięcia wspólnych rezultatów.
  • Jakość wykonania pracy, odpowiedzialne podejście do pracy
  • Zaleta: odbyte szkolenie w zakresie wykonywania pracy na wysokości, pracy z wózkiem podnośnikowym, umiejętność mocować ładunki.
  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego.

Oferujemy

  • Zakwaterowanie.
  • Dojazd do/z pracy.
  • Płaca od 8 Eur /godz.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj