Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Egipt
spawacz, kierowca, mechanik, architekt

orascom construction industries
Egipt, cairo
praca stacjonarna
4833 dni temu

Ogłoszenie numer: 143435, z dnia 2011-03-24

Jesteśmy największym budownictwie w Afryce i Azji,

Miejsce pracy: Egipt, cairo

Opis stanowiska

Jesteśmy obecnie zatrudnia wykwalifikowanych inżynierów, spawaczy, kierowców,
Elektrycy, architektów i robotników do pracy z naszą firmą budowlaną
za granicą. Tylko wykwalifikowany i zainteresowanych osób, które mają 28 lat lub starszych
powinno być stosowane.

Wymagania

nie będzie reagował na aplikację bez cv. Jesteś załączyć swoje CV do aplikacji.

Oferujemy

Bilet powrotny, bezpłatne zakwaterowanie na trzy miesiące: Korzyści
zatrudnienia i ubezpieczenia zdrowotnego. Praca w godzinach nadliczbowych i premii koniec umowy.
Nie możemy odpowiedzieć na każdy wniosek bez życiorys w załączeniu.

#. Inżynieria 170 euro - 250 € za godzinę
#. Zasoby ludzkie 150 euro - 200 euro
#. Sub - wykonawca - 150 euro - 200 euro za godzinę.
#. Lutowanie i elektryczne - 100 euro - 180 euro za godzinę.
#. Kierowców samochodów ciężarowych - € 100 - 120 euro za godzinę
#. Pracowników - 85 euro za godzinę.