Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz MAG/MIG/TIG/A/E

Work InTime GmbH

Niemcy

43 dni temu

Work InTime GmbH działa od 15 lat na niemieckim rynku.Zatrudniamy fachowców z całej Europy i posiadamy liczne oddziały na terenie Niemiec.
Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę i mają dostęp do świadczeń socjalnych.

Aktualnie zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • spawanie konstrukcji stalowych lub rur
  • czytanie rysunku technicznego

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie na tym stanowisku (mile widziane kierunkowe wykształcenie oraz wszelkie uprawnienia)
  • prawo jazdy oraz własny samochód nie jest warunkiem koniecznym lecz będzie atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od około 2300 euro netto, w zależności od doświadczenia oraz umiejętności
  • pomoc w zakwaterowaniu
  • niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony tłumaczona na j. polski
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)
  • niemieckie ubezpieczenie
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • cykliczne podwyżki

Poznaj

work InTime

Dobra współpraca to podstawa! Jesteśmy niezawodnym partnerem nie tylko dla naszych klientów, lecz również dla naszych pracowników! Satysfakcjonujące efekty osiągamy wyłącznie dzięki konstruktywnej współpracy.

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz