Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz - Ślusarz / Monter

Budtech GmbH

Niemcy

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 3193346, z dnia 2020-03-10

Firma Budtech GmbH
Am Zirkel 25, 49757 Werlte
Tel.: +4959519940768
e-mail: info@budtech-gmbh.com
www.budtech-gmbh.com

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

Oferujemy Zatrudnienie dla: Spawacza / Ślusarza / Montera

Wymagania

  • Umiejętność spawania i obsługi elektronarzędzi.
  • Sumienność, zaangażowanie i pracowitość

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Praca bezpośrednio w niemieckiej firmie (bez pośredników),
  • Niemiecka Karta ubezpieczenia zdrowotnego,
  • Regularne zjazdy do Polski,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Bezpłatne dojazdy do pracy,
  • Bezpłatny posiłek regeneracyjny,
  • Praca stała przez 12 miesięcy w roku,
  • Wynagrodzenie 13,00 Euro/h,
  • Polskojęzyczna obsługa pracownika,
  • Podatki opłacone w Niemczech,
Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz