Spawacz TIG

PERFECT TEAM Marcin Kaszta

Austria

49 dni temu

PERFECT TEAM TO ZESPÓŁ MŁODYCH LUDZI, ZAJMUJĄCYCH SIĘ POŚREDNICTWEM PRACy Za granicą. DLA NAS LICZY SIĘ CZŁOWIEK I JEGO POTRZEBY. DLATEGO WYCHODZĄC NA PRZECIW PAŃSTWA OCZEKIWANIOM, OFERUJEMY ATRAKCYJNE OFERTY PRACY W RÓŻNYCH ZAWODACH.

Spawacz TIG
Opis stanowiska
  • przygotowanie materiału oraz spawanie metodą TIG
Wymagania
  • doświadczenie w zawodzie
  • ważne certyfikaty
  • min.komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy oraz własny transport

Oferujemy

  • austriacką umowę o prace
  • pełen pakiet socjalny
  • stawka od 2200 euro netto przy 160godz
  • 13 i 14 pensję
  • darmowe zakwaterowanie

Poznaj

PERFECT TEAM TO ZESPÓŁ MŁODYCH LUDZI, ZAJMUJĄCYCH SIĘ POŚREDNICTWEM PRACY ZA GRANICĄ. DLA NAS LICZY SIĘ CZŁOWIEK I JEGO POTRZEBY. DLATEGO WYCHODZĄC NA PRZECIW PAŃSTWA OCZEKIWANIOM, OFERUJEMY ATRAKCYJNE OFERTY PRACY W RÓŻNYCH ZAWODACH.

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz