Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz

ThoRo Sales-Solutions UG

Niemcy

901 dni temu

Firma ThoRo Sales Solutions UG z siedzibą w Rostocku poszukuje spawaczy do pracy na terenie Niemiec.

Spawacz

Miejsce pracy: Niemcy

Forma zatrudnienia: Pełny etat
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Wymagane doświadczenie: 0-2 lata

Opis stanowiska:
  • spawanie metodą WIG (TIG), MAG lub Elektroda
  • praca ze schematem.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na wyżej opisanym stanowisku,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym komunikować się na stanowisku pracy (WARUNEK KONIECZNY)
  • ważne uprawnienia spawalnicze
  • dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie,
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej.
  • zaleta będzie również: prawo jazdy, własne auto.
Oferujemy:
  • bardzo wysokie zarobki,
  • niemiecką umowę o pracę,
  • bezpieczne, stabilne zatrudnienie,
  • pracę OD ZARAZ,
  • płatny urlop, premie świąteczne,
  • organizacje zakwaterowania,
  • opłacony przez firmę nocleg
  • opiekę i pomoc polskiego pracownika.
Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz