Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz

NewEuropeanStaff.com Sp. z o.o.
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6273 dni temu

Ogłoszenie numer: 27137, z dnia 2007-03-07

NewEuropeanStaff.com to jedna z wiodących międzynarodowych agencji rekrutacyjnych oferująca pracę m. in. w Wielkiej Brytanii (Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy 2024/1b)

Spawacz

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Spawanie konstrukcji stalowych przy budowie m. in. elektrowni. Stosowanie się do instrukcji przełożonych i czytanie rysunków technicznych.

Wymagania

• Doświadczenie w przemyśle ciężkim (górnictwo, konstrukcje stalowe, elektrownie, elektrociepłownie, hale, oczyszczalnie ścieków etc.) • Doświadczenie przy spawaniu konstrukcji ( zbiorniki, taśmociągi, kotły, rurociągi) • Wymagana znajomość języka angielskiego • Umiejętność czytania rysunków technicznych, rozumienie instrukcji, spotkań roboczych. • Znajomość metod MIG, MAG, MMA (elektroda), cięcie palnikiem

Oferujemy

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie • Organizację zakwaterowania • Pomoc w sprawach formalnych (np. pakiet informacyjny, założenie konta bankowego, etc. • Możliwość rozwoju - praca przy kolejnych projektach