Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Merchandiser Niemcy
Specjalista ds. ekspozycji produktów rynek niemiecki

STEGU Sp. z o.o.
Niemcy
6 000 - 8 000 zł netto (+VAT)/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
kontrakt B2B
praca mobilna
174 dni temu

STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno – budowlanym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy
Od kandydata do pracy na tym stanowisku oczekujemy:
  • znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności obsługi komputera (pakiet Office),
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności komunikacyjnych.
Zakres obowiązków:
  • montaż i dbanie o ekspozytory reklamowe w sklepach budowlanych,
  • szkolenie i wsparcie techniczne sprzedawców w sklepach,
  • kontrola jakości towaru w sklepie,
  • zlecanie i nadzór nad realizacją zamówień reklamowych.
Oferujemy:
  • możliwość  pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń.