Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Specjalista ds. Transportu, Spedytor międzynarodowy

Polger Transport GmbH Deutschland
Niemcy, okolice Norymbergii
praca stacjonarna
5046 dni temu

Ogłoszenie numer: 105221, z dnia 2010-07-12

www.polger.net Na rynku funkcjonujemy od 1993 roku,świadczymy usługi w zakresie spedycji międzynarodowej. Zajmujemy się kompleksową obsługa wysyłek drobnicowych oraz całopojazdowych na terenie Europy, ze szczególną specjalizacją na Polskę, Niemcy, Benelux, Anglię oraz Irlandię. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Norymbergii

Opis stanowiska

Zatrudnimy SOLIDNEGO SPEDYTORA na caly etat w Niemczech, okolice Norymbergii.

Wymagania

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • Samodzielne pozyskiwanie ładunków
  • Dysponowanie samochodami
  • Koordynacja transportów
  • Oferujemy

  • Samodzielną pracę z wynagrodzeniem na zasadzie Bazy + partycypacja w wypracowanym zysku
  • Zatrudnienie długoterminowe od zaraz
  • Zatrudnienie obejmuje ubezpieczenie zdrowotne
  • Załatwimy zezwolenie na pracę
  • Pomożemy przy szukaniu mieszkania
  • Zapewniamy nowoczesne miejsce pracy