Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Specjalista / Specjalistka ds. obsługi procesu dydaktycznego

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 nr 18
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
24 dni temu

Niepubliczna Uczelnia Wyższa funkcjonująca na rynku szkolnictwa wyższego od ponad 20 lat. To jeden z najdynamiczniej rozwijających się podmiotów w obszarze szkolnictwa wyższego czego przykładem są liczne projekty realizowane ze środowiskiem społeczno-gospodarczym, a także Projekty współfinansowane ze środków UE. Uczelnia od lata współpracuje z biznesem, rozwija swój potencjał, co lokuje ją w gronie stabilnych pracodawców.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 nr 18
Twój zakres obowiązków
  • wsparcie jakości procesu dydaktycznego od strony administracyjnej;
  • wsparcie merytoryczne Komisji Jakości Kształcenia w realizacji zadań;
  • współpraca w zakresie doskonalenia Wewnętrznego Systemu Zapewnienia Jakości Kształcenia;
  • przygotowywanie projektów wewnętrznych aktów prawnych, dokumentów we współpracy z władzami uczelni;
  • odpowiedzialność za bieżącą obsługę dokumentacji oraz danych zawartych w informatycznym systemie obsługi studiów;
  • prowadzenie niezbędnej sprawozdawczości;
  • przygotowanie dokumentacji oraz raportów na zlecenie Komisji Jakości Kształcenia;
  • monitoring działań/zadań prowadzonych w zakresie jakości kształcenia.
Nasze wymagania
  • posiada doświadczenie w pracy administracyjnej na uczelni wyższej na stanowisku specjalisty lub zastępcy kierownika w jednostce administracyjnej uczelni: rektorat, dziekanat/biuro obsługi studenta lub biuro jakości kształcenia powyżej trzech lat m.in. w zakresie:
  • organizacji i/lub koordynacji biura;
  • współpracy z kadrą akademicką;
  • przygotowywania projektów wewnętrznych aktów prawnych;
  • nadzoru nad obiegiem dokumentacji formalno-prawnej;
  • ma umiejętność czytania aktów prawnych [m.in. ustawa prawo o szkolnictwie wyższym i nauce i rozporządzeń wydanych do ustawy] i ich stosowania w codziennej pracy;
  • dysponuje wystarczającym potencjałem merytorycznym do realizacji zadań na stanowisku specjalisty ds. jakości kształcenia;
  • posiada wykształcenie wyższe;
  • posiada zdolności analitycznych i organizacyjnych;
  • ma umiejętność szybkiego przechodzenia między zadaniami;
  • posiada znajomość pakietu Microsoft Office na poziomie średnio-zaawansowanym;
  • ma umiejętność tworzenia raportów, zestawień, prezentacji.
To oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia – um. o pracę;
  • dodatkowe godziny wolne w miesiącu płatne;
  • możliwość pracy w systemie 4 dni;
  • wyjazdy w ramach programu Erasmus;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • szkolenia branżowe z grafiki, reklamy, programów do projektowania;
  • spotkania integracyjne;
  • paczki świąteczne.