Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Specjalista w Departamencie Informacji, Edukacji i Analiz Systemowych

Urząd Zamówień Publicznych w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
3257 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 169677
  • Data ukazania się ogłoszenia: 19 maja 2015 r.

  • Dyrektor Generalny
  • poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
  • specjalista
  • w Departamencie Informacji, Edukacji i Analiz Systemowych

  • o stanowisko pracy mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego, zgodnie z przepisami art. 5 ustawy o służbie cywilnej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    ul. Postępu 17A, 02-676 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przedstawianie propozycji i realizowanie zadań w zakresie promocji platformy eKatalogi zgodnie z zaleceniami zawartymi w Przewodniku w zakresie promocji projektów finansowanych w ramach PO IG 2007-2013 dla beneficjentów i instytucji zaangażowanych we wdrażanie Programu,
  • tworzenie projektu i wdrażanie zaakceptowanej strategii promocji platformy eKatalogi oraz opracowywanie i redagowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych na temat platformy eKatalogi,
  • upowszechnianie informacji dot. platformy eKatalogi, w tym również przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi informacyjno-promocyjnych,
  • prowadzenie działań o charakterze informacyjno-edukacyjnym, w tym organizowanie przedsięwzięć edukacyjnych, udostępnianie materiałów promujących platformę, rozpowszechnianie wiedzy dot. funkcjonowania systemu,
  • tworzenie projektów harmonogramów działań i budżetu promocji oraz rozliczanie i przygotowywanie raportów w zakresie promocji platformy eKatalogi.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • • kontakty z klientem zewnętrznym,
    • wyjazdy służbowe środkami komunikacji publicznej, związane z realizacją zadań departamentu,
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • • praca biurowa przy komputerze,
    • praca w godzinach 8.15 – 16.15,
    • miejsce pracy: III piętro, pokój 3-osobowy, klimatyzowany, drzwi wewnętrzne i do pokoi biurowych o szer. 90 cm bez progów,
    • Urząd Zamówień Publicznych wynajmuje 4 piętra w budynku 8-piętrowym,
    • na każdym piętrze wynajmowanej przez Urząd powierzchni znajduje się toaleta dla osób niepełnosprawnych,
    • w budynku jest 5 wind,
    • wejście do budynku przez drzwi dwuskrzydłowe,
    • budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej roczne doświadczenie w zakresie prowadzenia działań informacyjno-promocyjnych,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
    • znajomość zasad i form prowadzenia działań promocyjnych,
    • umiejętność obsługi komputera: Windows, MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Internet,
    • umiejętność dobrej organizacji pracy,
    • komunikatywność,
    • rzetelność,
    • umiejętność formułowania wypowiedzi poprzez dobieranie odpowiedniego stylu, języka i treści,
    • znajomość zasad określonych w Przewodniku w zakresie promocji projektów finansowanych w ramach PO IG 2007 – 2013 dla beneficjentów i instytucji zaangażowanych we wdrażanie.
wymagania dodatkowe
  • doświadczenie związane z planowaniem i prowadzeniem kampanii promocyjnych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych, w tym w Internecie,
  • przeszkolenie w zakresie działań promocyjnych,
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów