Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2193 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 26208

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

– obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

– praca przy komputerze
– praca w kameralnych pokojach

Pracownikom oferujemy:
– trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
– pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa,
– możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.30-9.00.

Zakres zadań

  • prowadzenie analiz na potrzeby przygotowania dokumentów strategicznych/ polityk objętych obszarem interwencji Europejskiego Funduszu Społecznego,
  • planowanie i przygotowywanie oraz realizacja badań (np. m.in.: ewaluacyjnego, społecznego, etc.)
  • opracowywanie koncepcji badania i przygotowywanie Szczegółowego Opisu Zadania
  • przeprowadzanie konsultacji (wewnętrznych i zewnętrznych)
  • realizowanie badania (realizowanego wewnętrznie lub zewnętrznie), bieżąca współpraca z wykonawcą badania, weryfikowanie raportu końcowego z badania, zapewnianie/ gromadzenie danych niezbędnych do realizacji badania, przygotowywanie metodologii badania, przygotowywanie tabeli wdrażania rekomendacji z badania, konsultowanie ze stronami zainteresowanymi wniosków i rekomendacji z badania
  • współpraca z instytucjami krajowymi i zagranicznymi, opiniowanie/ uzgadnianie dokumentów, materiałów i stanowisk dotyczących współpracy międzynarodowej, współpraca z ekspertami krajowymi i zagranicznymi, organizacjami/ stowarzyszeniami międzynarodowymi,
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych, notatek, wkładów, pism, zestawień.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze realizacji/ wdrażania projektów unijnych lub w obszarze realizacji projektów ewaluacyjnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • znajomość zagadnień związanych z funduszami strukturalnymi,
  • znajomość zagadnień związanych z monitorowaniem i ewaluacją projektów/programów,
  • znajomość problematyki zamówień publicznych,
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja,
  • rzetelność i myślenie analityczne, w szczególności umiejętność sporządzania analiz i prognoz
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe