Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie

Warszawa

72 dni temu

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 29674

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:
– proponowane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 3 935,06 zł brutto, ustalone wg mnożnika 2,1
– dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy
– umowę o pracę na czas określony
– trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
– pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa,
– możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.30-9.00.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
– obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe
– stres związany z terminami realizacji zadań i koniecznością podejmowania decyzji w sytuacjach złożonych i niestandardowych
– wystąpienia publiczne
– organizacja / prowadzenie spotkań / warsztatów
– praca przy komputerze,
– opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa http://www.miir.gov.pl/strony/ministerstwo/praca-w-ministerstwie/

Zakres zadań

  • Ocena i wybór projektów innowacyjnych w ramach Działania 4.1 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER).
  • Monitorowanie stanu przygotowania i procesu realizacji projektów innowacyjnych w ramach Działania 4.1 PO WER.
  • Weryfikacja i zatwierdzania wniosków o płatność (w szczególności przeprowadzanie oceny postępu finansowego, prowadzenie pogłębionej analizy wydatków i uczestników projektów).
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentów w ramach systemu realizacji Działania 4.1 PO WER (w tym: wytycznych, instrukcji, podręczników).
  • Wsparcie w zakresie zarządzania finansowego Działaniem 4.1 (w tym planowanie środków budżetu państwa i budżetu środków europejskich, monitoring wykorzystania alokacji).

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy w administracji publicznej w zakresie Funduszy Europejskich lub finansów publicznych
  • znajomość zagadnień związanych z funduszami strukturalnymi, szczególnie z Europejskich Funduszem Społecznym,
  • znajomość problematyki polityk społecznych finansowanych z EFS (rynek pracy, integracja społeczna, adaptacyjność, edukacja),
  • znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej, w tym finansów publicznych,
  • znajomość zasad rozliczania projektów realizowanych w ramach EFS,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel),
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów,
  • współpraca, rzetelność, komunikacja, myślenie analityczne,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

    Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
    Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

    Szukaj pracy według:

    Dolnośląskie:
    Wrocław (764)
    Wałbrzych (46)
    Legnica (120)
    Kujawsko-pomorskie:
    Bydgoszcz (194)
    Toruń (133)
    Lubelskie:
    Lublin (229)
    Chełm (42)
    Lubuskie:
    Łódzkie:
    Małopolskie:
    Kraków (965)
    Tarnów (72)
    Nowy Sącz (55)
    Mazowieckie:
    Warszawa (2110)
    Radom (191)
    Płock (73)
    Opolskie:
    Opole (238)
    Nysa (84)