Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2033 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 35782

Warunki pracy

Praca przy komputerze wymagająca wymuszonej pozycji ciała - powyżej 4 godzin dziennie. Narzędzia i materiały pracy: komputer, skaner, telefon, drukarka, faks. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach w zakresie podjazdu, toalet, wind. Oświetlenie w pomieszczeniach naturalne i sztuczne. Temperatura w pomieszczeniach nie mniejsza niż 18° Celsjusza z wentylacją grawitacyjną i klimatyzacją.

Zakres zadań

  • Analizowanie potrzeb materiałowych składanych przez poszczególne komórki organizacyjne;
  • Realizowanie planów wydatków majątkowych zgodnie z zawartymi umowami;
  • Zapewnienie obsługi gospodarczej Inspektoratu, w szczególności gospodarowanie składnikami umundurowania, wyposażenia osobistego, materiałami biurowymi oraz artykułami spożywczymi;
  • Analizowanie zapasów materiałowych i sygnalizowanie przełożonemu o zapasach nadmiernych;
  • Opracowywanie okresowych analiz dotyczących planów zużycia materiałów, dostaw, zakupów i gospodarki materiałowej;
  • Sporządzanie projektów umów i innych dokumentów związanych z funkcjonowaniem Inspektoratu, zgodnie z właściwością merytoryczną Wydziału

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego w pracy w zakresie zaopatrzenia i gospodarowania majątkiem;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość: Rozporządzania Rady Ministrów w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania niektórymi składnikami majątku Skarbu Państwa, ustawy o finansach publicznych, ustawy prawo zamówień publicznych, struktury organizacyjnej Inspektoratu;
  • orientacja na klienta, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, organizacja pracy własnej, samodzielność, komunikatywność, współpraca w zespole;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość przepisów z zakresu ustawy o służbie cywilnej.